Data de inscriere : 17/07/2008
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Cupa Campionat - Sferturi de Finala Empty
MesajSubiect: Cupa Campionat - Sferturi de Finala   Cupa Campionat - Sferturi de Finala EmptySam Noi 20, 2010 2:33 pm

Aici veti posta meciurile care le-ati jucat in cupa (in sferturi) , cei care vor castiga vor avansa in semifinala iar cei ce vor pierde vor ramane "acasa".Va fi doar un meci (TUR), in caz de egal dupa cele 90 de minute se va mai recurge la un meci despartitor pentru a fi desemnat castigatorul. Castigatorul Cupei va juca in SuperCupa alaturi de castigatorul Campionatului. Va urez multa bafta si sa ajungeti cat mai departe. winner

Sferturi de Finala

(1): Ac Milan - Chelsea

(2): Manchester City - Real Madrid

(3): Barcelona 5-2 Atletico Madrid

(4): Arsenal 0-3 Manchester UTD

*In SemiFinala se vor juca meciurile 1-2 respectiv 3-4 .

Ultima editare efectuata de catre Punisher in Joi Dec 02, 2010 9:26 am, editata de 1 ori

Data de inscriere : 25/10/2010

MesajSubiect: Re: Cupa Campionat - Sferturi de Finala   Cupa Campionat - Sferturi de Finala EmptyMier Dec 01, 2010 1:36 pm

5-2

Draci baltati de amiaza , mama lui de meci , cacamas pe capu lor ca nu sunt in stare sa bage in mingea in poarta , uite daia nu imi place mie fotbalu uneori , cum sa fie 4-2 la pauza si sa ataci TOT TOT TOT meciu si sa dau 4 bari si adversaru sa aiba un sut pe poarta in minutu 90 si sa se termine 5-2 , asta e ma opresc aici . Bft. nervos